Vi jobbar här

Henke NY
Henrik Smedsgård
Managing Director/Partner
henrik.smedsgard@brandpartner.se

Thomas Hansson
Sales Manager/Partner
thomas.hansson@brandpartner.se
Jonas NY
Jonas Boberg
Key Account Manager/Partner
jonas.boberg@brandpartner.se
Emil
Emil Wejdle
Sales
emil.wejdle@brandpartner.se

Ulrika Andersson
Project Coordinator
ulrika.andersson@brandpartner.se
Emma
Emma Persdotter
Design & Product Dev.
emma.persdotter@brandpartner.se

Marie Axelsson
Economy & CS
marie.axelsson@brandpartner.se
Carro
Caroline Staaf
Purchase & Sales
caroline.staaf@brandpartner.se

Birgitta Widell
Sales, Purchase & CS
birgitta.widell@brandpartner.se
Philip
Philip Tullock
Product Processing
philip.tullock@brandpartner.se

Per Hård
Warehouse & Logistics Manager
per.hard@brandpartner.se

Timmy Persson
Warehouse & Logistics
timmy.persson@brandpartner.se
ElinElin Nilsson

Administrator & CS
elin.nilsson@brandpartner.se

FridricaFridrica Johansson
Warehouse & Logistics
fridrica.johansson@brandpartner.se

 

 

Är du nyfiken på vad vi har för oss på dagarna – klicka här! Vårt nyhetsbrev är roligare än du tror!